Оплата та Доставка

Опрацювання Вашого замовлення відбувається протягом доби.

Після опрацювання замовлення Вам буде надіслане повідомлення або з Вами зв`яжеться менеджер інтернет-магазину для підтвердження замовлення.

 

Види доставки:

 

  • Доставка для примірки в один із магазинів нашої мережі (безкоштовна) здійснюється протягом 1-3 діб з моменту підтвердження замовлення;

  • Доставка Новою поштою здійснюється територією України  безкоштовно, відвантаження до відділення здійснюється протягом 1-2 діб з моменту підтвердження замовлення, строк доставки до Вашого відділення залежить від строків доставки Нової пошти.

 

Варіанти оплати:

  • 100% передоплата за виставленим рахунком

  • Оплата в магазині

 

Повернення:

- при доставці до магазину, товар має бути повернений в магазин, де був придбаний товар, за загальними правилами торгівлі – протягом 14 днів, опломбований, з непошкодженими бірками, без ознак використання товару;

- при доставці Новою Поштою – товар, що не підійшов, відправляється покупцем Новою поштою, за рахунок покупця, за загальними правилами Нової пошти. Строк повернення 14 днів з моменту отримання посилки. Повернення коштів покупцеві відбувається протягом 3-х діб після отримання товару та перевірки його стану.

PUBLIC&PRIVATE

concept store

Особливістю нашої компанії є те, що ми не лише презентуємо в мережі роботи українських модельєрів та виробників, а дизайнери розробляють моделі та невеликі капсульні колекції для нашої мережі під нашим брендом в форматі for PUBLIC&PRIVATE або PUBLIC&PRIVATE by. Таким чином, з одного боку, ми зберігаємо унікальність та самобутність бренду, а з іншого – пропонуємо якісний новаторський продукт широкому колу клієнтів. 

Жіноча класика від українських дизайнерів - вишукана та комфортна!

publicandprivate.ua

  • Instagram - серый круг
  • Facebook

© 2023 by Jud. Proudly created with Wix.com